Hélène Hendriks is wegens het herstel na een operatie afwezig als presentatrice van De Oranjezomer. Daardoor is er ook geen plek in het programma voor Jack van Gelder, normaal een vertouwd gezicht in de talkshow. "Het belangrijkste is dat zij zo snel mogelijk opknapt."
De Oranjezomer wordt nu gepresenteerd door Johnny de Mol. Maandagavond was de eerste uitzending, waar ruim 800.000 mensen naar keken. Er werd Hendriks nog een hart onder de riem gestoken. "Namens ons allemaal wensen we haar een voorspoedige beterschap", zei De Mol.
26 mei 2025, 22:20
De Oranjezomer verving Vandaag Inside vanaf maandagavond en opende met een gênant moment voor Estavana Polman. De tophandbalster zat aan tafel bij presentator Johnny de Mol en moest het ontgelden.
Onder andere Viggo Waas, Estavana Polman en Rutger Castricum waren te gast, maar Van Gelder zat niet op zijn vaste plek aan tafel. De sportverslaggever zei eerder al tegen Sportnieuws.nl dat De Mol voor 'een andere opzet' kiest. Of hij het programma mist? "Ach, wat is missen? Ik vind het altijd leuk om te doen", zei hij na de eerste aflevering tegen De Telegraaf.
"Ik heb in die vijftig jaar zoveel gedaan. Weet je, ik ben blij dat ik op mijn leeftijd nog voor grote dingen word gevraagd", vervolgt de 74-jarige. "Zo heb ik onlangs het nieuwe seizoen van Marble Mania mogen inspreken. Nu is het even rustig, verder zie ik het wel.”
27 mei 2025, 05:45
Presentatrice Hélène Hendriks zat zoals bekend niet op haar plek als gastvrouw van de talkshow De Oranjezomer, maar toch viel haar naam meteen bij de opening van de eerste aflevering. Haar vervanger had een speciale boodschap voor de van een operatie herstellende Hendriks.
Geheimzinnig
Van Gelder wil verder 'niets kwijt' over de eerste uitzending met De Mol. "Johnny heb ik hoog zitten, en je moet hem ook een kans geven. Dit was pas de eerste uitzending.”
Hij is nog geheimzinnig over een terugkeer en houdt in het midden of hij dit seizoen nog aan tafel zit in de talkshow, als Hendriks hersteld is. "Dat weet ik niet, we moeten het afwachten. Het belangrijkste is dat zij zo snel mogelijk opknapt.”
24 mei 2025, 15:47
Presentatrice Hélène Hendriks gaat een heftige tijd tegemoet. De 44-jarige presentator van Ziggo Sport en De Oranjezomer moest een operatie ondergaan. Wat er precies aan de hand is, is niet bekend, maar Vandaag Inside-boegbeeld Johan Derksen spreekt zich uit.
Hendriks liet eerder in Vandaag Inside weten dat mensen zich geen zorgen hoeven te maken over haar gezondheid. "Ze wilden dat ik het even zou vertellen, want anders gaan ze allemaal speculeren. En mensen zien je in een rolstoel en dan denken ze het ergste. Maar over twee weken..." "Operatie en dan komt het weer helemaal goed", vulde Wilfred Genee aan. "Dan komt het gewoon weer goed."