Ajax speelt donderdagavond in de Europa League tegen Brighton. Na de 2-0-nederlaag in Engeland azen de Amsterdammers in eigen huis op revanche. En daarbij is alle steun hard nodig. Gelukkig voor Ajax zijn de vertrouwde vlaggetjes terug waarmee voorafgaand aan een Europese wedstrijd wordt gezwaaid! Dat meldt Ajax Life.
Traditiegetrouw wapperen de fans van Ajax mee op de klanken van het Slavenkoor bij een Europees thuisduel. Tegen Olympique Marseille (3-3) ging dat niet vanwege leveringsproblemen. Maar geen zorgen Ajax-fans: vanavond kan er weer gezwaaid worden.
Ajax speelt om 18.45 uur tegen Brighton. Wil jij niks missen van de vlaggenshow, of de wedstrijd? In onze TV-gids lees je op welke zenders het duel wordt uitgezonden.
)