DELEN

Drukke Van Duijvenbode en rustige Noppert passen bij elkaar: 'Ik ben de captain, jij de beste'

Eimert Pruis • 14:20, 17-06-2022 / Laatste Update: 15:15, 06-08-2024
Drukke Van Duijvenbode en rustige Noppert passen bij elkaar: 'Ik ben de captain, jij de beste'
Eimert Pruis • 14:20, 17-06-2022 / Laatste Update: 15:15, 06-08-2024

Dirk van Duijvenbode en Danny Noppert passen naar eigen zeggen goed bij elkaar. Ze begonnen de World Cup of Darts met een klinkende zege op Brazilië. In een interview met TOTO Dart Kings legt het nieuwe Nederlandse koppel uit hoe ze elkaar aanvullen. "Ik ben de captain, jij bent de beste", zegt 'Aubergenius' tegen 'The Freeze'.

Van Duijvenbode is de drukke darter, dat geeft hij zelf ook toe. "Danny is een stuk rustiger. Ik zit hem een beetje op te fokken en hij zorgt dat ik rustiger word. Ik denk dat we goed bij elkaar passen."

Van Duijvenbode grijpt de mic

Op de vraag waarom Noppert alle legs begint, grijpt Van Duijvenbode de microfoon uit de handen van Noppert. "Uh uh, deze moet de captain beantwoorden. Ik heb gezegd: 'Danny ik ben de captain, de leider en jij bent de beste. Jij begint en bullt.' Zo simpel is het gewoon. Hij heeft het dit jaar laten zien en daarom is Danny de beste."

'Ik heb niets te vertellen'

"Kijk hier hoor je nog eens wat", reageert een grijnzende Noppert. "Jij begint alles, daar is geen discussie over, Danny", onderbreekt 'Aubergenius' hem weer. "Ik heb niets te vertellen", besluit Noppert. Check meer van het olijke Nederlandse duo hieronder.