Op de Triple 20 mikken? Peter Wright niet. De Schot koos er bij het ingooien voor om op een vlieg te mikken. Het gebeurde allemaal tijdens het opwarmen voor de halve finale van het WK darts, tegen Gary Anderson. De wedstrijd wordt/werd op zondagavond gespeeld.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
De Nederlandse topdarter Jermaine Wattimena kon zijn eerste prijs bij de PDC ruiken, maar maakte geen schijn van kans in de finale van een vloertoernooi tegen Stephen Bunting. Wattimena ging er met liefst 8-5 af tegen de ontketende Engelsman.
De Belgische topdarter Dimitri Van den Bergh keerde op de World Cup of Darts net weer terug van zijn ingelaste pauze en vloog er in de groepsfase met koppelmaat Mike De Decker al uit. Daarna gaf hij aan dat hij het de komende maanden en volgend jaar rustiger aan wil doen. Aan die instelling stoort de Nederlandse ex-profdarter Vincent van der Voort zich.
James Wade heeft er moeite mee om zijn darmen onder controle te houden. Nadat hij vorig jaar al luid en duidelijk een scheet liet tijdens een wedstrijd tegen Callan Rydz, was het nu weer raak. Dinsdag bij het ingooien op Players Championship 17 tegen Peter Wright liet hij weer zo'n stinker glippen.
Het is 'belachelijk' dat het halen van de finale van de World Cup of Darts een ticket voor de Grand Slam of Darts oplevert. Volgens ex-profdarter Vincent van der Voort moet de PDC daar echt iets op bedenken, want voor veel darters wordt het op deze manier onmogelijk zo'n rankingtoernooi te halen.
Danny Noppert en Gian van Veen toonden zich een waar team namens Nederland op de World Cup of Darts. Qua uitstraling was het 'zeker het beste Nederlandse team ooit' op de World Cup, is ex-profdarter Vincent van der Voort ervan overtuigd. Maar de voormalig deelnemer heeft ook een puntje van kritiek.
Gian van Veen had zijn bittere nasmaak van het verliezen in de halve finales van de World Cup of Darts zo lekker weg kunnen spoelen tijdens Players Championship 17. Het Nederlandse dartstalent was dicht bij een volledig Nederlandse finale, maar in het zicht van de haven ging het mis tijdens het vloertoernooi bij de PDC. Ook Dirk van Duijvenbode zal vreselijk balen.