Lewis Hamilton eindigde zondag als 10e tijdens de Grand Prix van Saudi-Arabië. En da's een positie die Sir Lewis Hamilton niet helemaal kent. Na afloop vroeg de coureur aan zijn engineer Peter Bonnington (Bono) of hij wel een punt kreeg op de 10e plek.
"Oke Lewis, dat is P10. Sorry daarvoor", riep Bono over de boordradio. Daarop reageerde Hamilton: "Wordt er eigenlijk een punt uitgedeeld voor die positie?"
W13 sucks
In Bahrein werd Hamilton nog 3e na uitvalbeurten van Red Bull, in Saudi-Arabië had de 7-voudig wereldkampioen niks te vertellen. Hamilton merkt in zijn W13 nog geen verschil ten opzichte van vorige week. "Dat voelt niet zo... Er is niet veel veranderd sinds de laatste race", sprak hij bij Sky Sports.
"Het is duidelijk dat we nog veel werk te doen hebben, maar ik weet dat ik een fantastisch team heb en we zullen hard werken om te verbeteren."
Dit had Robert Doornbos bij het Ziggo Sport Race Café te zeggen over Mercedes