Jong Oranje speelt om 20.00 uur in Nijmegen tegen Jong Wales in de EK-kwalificatie. De opstelling van Nederland is bekend, bekijk 'm hierboven!
Check hierrr waar je de wedstrijd van Jong Oranje tegen Jong Wales kunt zien!
Tonight's line-up 🇳🇱#JongOranje #NEDWAL pic.twitter.com/ALPZ8jfXT1
— OnsOranje (@OnsOranje) October 12, 2021
Jong Oranje speelt om 20.00 uur in Nijmegen tegen Jong Wales in de EK-kwalificatie. De opstelling van Nederland is bekend, bekijk 'm hierboven!
Check hierrr waar je de wedstrijd van Jong Oranje tegen Jong Wales kunt zien!
SC Cambuur keert na drie jaar terug in de Eredivisie. Op bezoek bij FC Emmen kon dinsdagavond promotie worden veiliggesteld en daarin slaagde de ploeg van trainer Henk de Jong met vlag en wimpel. Met een overtuigende 2-4 overwinning werd de terugkeer naar het hoogste niveau een feit, nadat de Friese club een week eerder kans om promotie veilig te stellen in eigen huis nog had laten liggen.
Jong Oranje-aanvaller Ernest Poku is dit seizoen een vaste waarde bij Bayer Leverkusen, maar zelf had hij het ook niet zo snel verwacht. Terwijl de 22-jarige Poku zich deze interlandperiode meldt bij Jong Oranje voor het cruciale duel met Noorwegen, blikt hij terug op zijn stormachtige ontwikkeling. "Daardoor ben je tóch een beetje teleurgesteld", erkent Poku tegen onder meer Sportnieuws.nl.
Hélène Hendriks heeft in de podcast HNM, met Noa Vahle en Merel Ek, een boekje opengedaan over de boycot van het Nederlands elftal. De spelers van Oranje wilden tijdens het WK voetbal van 2022 niets meer met Hendriks en Vahle te maken hebben, omdat zij verbonden waren aan het toenmalige Veronica Inside.
Wim Kieft heeft zo nu en dan tijd voor andere zaken dan aanschuiven bij een populaire podcast of zijn mening en analyses geven over het Nederlandse en Europese topvoetbal. Hij ging een avondje uit met onder meer zijn stokoude moeder en dat maakte veel indruk op oud-topvoetballer Kieft.
De KNVB heeft een besluit genomen over het inhalen van de wedstrijden Go Ahead Eagles - NAC Breda (6-0) en TOP Oss - Willem II (1-3). Beide Brabantse clubs wilden de wedstrijd over laten spelen vanwege het inzetten van een Indonesische speler. De KNVB wil daar voorlopig echter niks van weten.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!