Jake Paul (27), de vriend van de Nederlandse topschaatsster Jutta Leerdam, heeft grote ambities. De Amerikaan wil meedoen aan het bokstoernooi van de Olympische Spelen 2028 in Los Angeles.
In zijn podcast BS w/ Jake Paul zegt Paul: "Ik ga meedoen aan de Olympische Spelen in 2028. Ik wil boksen in Los Angeles. Ik ben er zo moe van om te moeten wachten op boksgoud voor het Amerikaanse team. Dus nee, ik ga niet met pensioen. Ik ga nog even door met boksen. Nu weten jullie het. Ik ga voor goud."
Boksen
Paul werd beroemd met grappige videootjes die hij maakte met zijn broer Logan Paul. Eerst via Vine en daarna via YouTube bouwden ze een miljoenenpubliek op. Vervolgens kreeg Paul het idee om te gaan boksen. Dat doet hij redelijk succesvol, want hij wint veel partijen, maar boksfans vinden dat hij te makkelijke tegenstanders kiest. Vaak staat hij tegenover oudere vechters of vechters uit andere disciplines, zoals MMA, die dan ineens moeten gaan boksen.
Tekst gaat door na de Instagram-post
Jutta Leerdam
In de nieuwe aflevering van zijn podcast zit hij naast Jutta Leerdam. De regerend Europees kampioene sprint vloog naar Saint-Tropez voor een rendez-vous met Paul. Ze heeft een weekje vakantie, daarna keert ze terug naar Nederland om te trainen voor het nieuwe schaatsseizoen. Dat gaat begin november van start met de selectiewedstrijd voor de wereldbekerwedstrijden.
Samen hadden ze een geweldige tijd in het zuiden van Frankrijk. Zo aten ze in luxe restaurants, vlogen ze in een helikopter en was er ook nog tijd om te trainen. Daarna verkasten ze naar Parijs. Daar schreef Leerdam een liefdesverklaring. Niet aan haar vriend Jake Paul, maar wel aan de plek waar ze zich bevindt. "Paris, je t'aime", schrijft de schaatsster bij een bericht met foto's vanuit de Franse hoofdstad. Oftewel: Parijs, ik hou van je.
Femke Bol
Ook waren ze aanwezig bij de strijd tussen Femke Bol en Sydney McLaughlin-Levrone op de 400 meter horden. Althans: dat leek een strijd te worden en was het een meter of 250 ook, maar daarna bleek de Amerikaanse een klasse apart. Bol zakte weg en moest genoegen nemen met plek drie.
Alles over Olympische Spelen in Parijs
Check op onze speciale pagina over de Olympische Spelen al het laatste nieuws vanuit Parijs, het programma van de dag, de medaillespiegel, beluister onze exclusieve podcast met olympisch kampioenen Ellen Hoog & Naomi van As en bekijk onze video's vanuit het TeamNL Huis.
,fit(480:))