'Roberto' Jetten kan niet meer stuk bij zijn vriend Nicolas Keenan. De Argentijnse hockeyer deelde een TikTok-video van Rob Jetten, waarop de Nederlandse D66-politicus zijn vriend aanmoedigt op de Olympische Spelen.
'Roberto is er altijd', zette Keenan bij de video, gevolgd door twee brandende hartjes. Jetten heeft een North Face-petje omgekeerd op zijn hoofd en een Argentijns shirt aan met 'Keenan' achterop. Op de video klapt hij naar zijn vriend, die op zijn beurt met zijn stick in de lucht naar de tribunes komt gelopen.
Onder de TikTok-video zijn er héél veel mensen die het stel schattig vinden. Keenan speelt al sinds 2017 voor de Nederlandse hockeyclub Klein Zwitserland. De twee kwamen elkaar tegen in de supermarkt.
30 juli 2024, 18:44
Rob Jetten dook maandag ineens op op de Olympische Spelen. De leider van politieke partij D66 was er niet zomaar. Natuurlijk juichte hij in het oranje voor de Nederlandse atleten, maar hij was er voor één iemand in het bijzonder: zijn partner Nicolas Keenan, de Argentijnse hockeyer.
In de supermarkt
"Wij wonen toevallig vlakbij elkaar in Den Haag. De eerste keer dat we elkaar tegenkwamen, was in de Albert Heijn. Wij hebben nu de discussie wie van ons twee nou in de bonus was, maar dat weten we nog steeds niet", grapte Jetten bij Humberto à Paris.
29 juli 2024, 21:57
Rob Jetten, partijleider van D66, is tijdens de Olympische Spelen niet alleen voor Nederland. Hij zat in het oranje gekleed op de tribune, maar niet bij een wedstrijd van TeamNL. Bij de hockeywedstrijd tussen Argentinië en India deed een speciale speler voor hem mee.
Overigens hebben Jetten en Keenan er ook voor gezorgd dat er meer acceptatie voor homoseksuelen is op de Argentijnse hockeyvelden. Jetten noemt dat 'toch een conservatiever land'. "Maar er zijn inmiddels veel stappen gezet. Ouders en jonge hockeyers komen dankbaar naar ons toe. Ze zijn dankbaar dat wij het onderwerp zo op de kaart gezet hebben. Iedereen voelt zich welkom op een hockeyclub."
'Haas' van Sifan Hassan
Jetten heeft ook een verleden in de sport. Hij was vroeger goed in atletiek en vooral op de 400 meter. Met enige regelmaat werd hij ingezet om als haas van Sifan Hassan te fungeren. "Wat dan dus zo pijnlijk was: dan waren wij na 800 meter of 1200 meter helemaal kapot en dan komt zij fluitend voorbij om dan nog kilometers door te gaan."
30 juli 2024, 17:37
Sifan Hassan is de atlete waar heel Nederland naar kijkt deze Olympische Spelen. Op de lange afstanden zijn alle ogen op haar gericht en moet ze het doen zonder een 'haas'. D66-leider Rob Jetten verklapte maandagavond dat hij in het verleden die rol meermaals vervulde voor haar.
Alles over de Olympische Spelen in Parijs
Check op onze speciale pagina over de Olympische Spelen al het laatste nieuws vanuit Parijs, het programma van de dag, de medaillespiegel, beluister onze exclusieve podcast met olympisch kampioenen Ellen Hoog & Naomi van As en bekijk onze video's vanuit het TeamNL Huis.