DELEN

🎥  | Gijs Brouwer kan zijn stunt uit Rotterdam niet herhalen en strandt meteen in Rosmalen

Noah Hoogenboezem • 22:26, 12-06-2023 / Laatste Update: 12:41, 06-08-2024
Noah Hoogenboezem • 22:26, 12-06-2023 / Laatste Update: 12:41, 06-08-2024

Al na de 1e dag van het Libema Open is 1 van de 2 Nederlanders bij de mannen naar huis. Tennisser Gijs Brouwer verloor op het gras van Rosmalen in 3 sets van de Australiër Rinky Hijikata.

Brouwer begon nog goed aan de partij, want hij de won de 1e set in een tiebreak. Daarna kreeg de nummer 146 van de wereld, die in februari knap de kwartfinales bij het ATP-toernooi in Rotterdam haalde, het zwaar. Hijikata, die 13 plaatsen hoger staat op de wereldranglijst, profiteerde daarvan: 6-7, 6-3, 6-2.

Griekspoor speelt dinsdag

Tallon Griekspoor is de enige nog overgebleven Nederlander op het ATP-toernooi dat vorig jaar gewonnen werd door Tim van Rijthoven. De Nederlander is als 6e geplaatst en speelt tegen de Zweed Mikael Ymer. Als Griekspoor de partij wint, lost hij Botic van de Zandschulp als beste Nederlander op de wereldranglijst.