Alvaro Vacacela boekte bij Reto de Campeones 2 een grandioze overwinning op Jorge Calderon. In de Arena Bar in het Peruviaanse Lima beukte 'El Paton' Calderon met nog 1 seconde op de klok in de 2e ronde keihard knockout!
Zien 🎥: 'MMA-vechter beslist rematch in stijl: trapt knie van opponent naar volgende week'
Met nog enkele tellen te gaan maakten beide kemphanen er het beste van. Vacacela zocht het lichaam van Calderon aanvankelijk op met enkele trappen, maar de Ecuadoraan had op tijd door dat hij het letterlijk hogerop moest zoeken. Na een heerlijke combinatie, met een rake linker- én rechterhoek, ging 'El Bandido' dan ook gestrekt en zat het gevecht erop.
MMA KO
De 28-jarige Vacacela kon zijn 7e professionele overwinning bijschrijven (7-7-1). Calderon viel daarentegen terug (2-8-0) en wacht nog altijd op een nieuwe overwinning: Calderon won voor het laatst bij Samurai Fight Contest 2 op 8 februari 2020. Toen versloeg hij Anderson Favacho.