De slechte tijden van Ajax zijn snel vergeten, want er worden naast resultaten weer aantrekkelijk spel verwacht van de Amsterdammers. Tegen Willem II kreeg de Johan Cruijff ArenA een slappe 3 punten-pot voorgeschoteld en dat leverde bakken van kritiek op.
"Deze anderhalf uur van mijn leven krijg ik nooit meer terug", verzuchtte ESPN-analist Kees Kwakman. Hij was zeer kritisch op het vertoonde spel in een wedstrijd die heel snel vergeten zal moeten worden. Woensdag wacht De Klassieker in De Kuip voor de ploeg van trainer Francesco Farioli.
27 oktober 2024, 18:44
Een B-elftal van Ajax heeft in een zeer saaie wedstrijd tegen Willem II toch voor de 3 punten gezorgd. In de stand van de Eredivisie klommen de Amsterdammers over FC Twente en Feyenoord heen naar de derde plaats.
Ajax-supporters vervelen zich dood op de tribune
Na een vroege voorsprong zat de wedstrijd in het slot. Farioli had met een reserve-elftal en een compacte verdedigende formatie er al voor gezorgd dat er weinig doorkwam. Alleen aanvallend liet Ajax ook niets zien. Zeker in de tweede helft leidde dat tot afgrijzen op de tribunes van de Johan Cruijff ArenA. Cynische Amsterdamse supporters besloten maar om een lichtjesspel te houden met hun telefoon.
27 oktober 2024, 18:41
Het was geen feestje voor de supporters van Ajax tijdens het duel met Willem II. Ajax won dan wel met 1-0, maar goed was het niet. Het geïmproviseerde elftal van Francesco Farioli staat flink te schutteren achterin en dat leidt tot irritatie op de tribune. Zo erg zelfs dat er in de 75e minuut een luid fluitconcert door de ArenA galmde.
X ontploft na eindsignaal-tweet van Ajax
Iedereen verlangde naar het eindsignaal, al zal de administrator van het X-account van Ajax daar niet zo over hebben gedacht. Hij hield het kort met de 'Points are ours' en een foto van 'Mister 1-0', wat immers ook de uitslag was.
De reacties logen er niet om. Al snel werden tientallen reacties de lucht in gegooid met bijna allemaal kritiek op het vertoonde Ajax-spel. 'Wat is dit armoedig. Aankomende week moet uit een ander vaatje worden getapt', is een van de reacties. 'Waardeloos, saai, slecht, niet om aan te gluren', het kwam allemaal voorbij. Ook waren en er veel Amsterdams cynische reacties.
De mooiste reactie was misschien deze wel: 'M'n enige hightlight van de wedstrijd was een pizzabroodje dat ze in de Belgrado-zaal hadden en gratis bier' De strekking van de wedstrijd is duidelijk: 'Ajax zou zijn supporters geld moeten geven voor dit vertoonde spel'.
Ajax staat derde met evenveel punten als Feyenoord
Ajax gaat ondanks het belabberde spel wel naar De Klassieker toe met de wetenschap dat het boven Feyenoord staat. De Amsterdammers hebben evenveel punten, maar nog een wedstrijd te goed.
Alles over Eredivisie
Check hier het laatste nieuws over de Eredivisie, bekijk ook het aankomende programma, de stand en de eerdere uitslagen en via onze speciale clubpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete club.
commentaar