Andy van der Meijde wist maandag bij Veronica Offside te melden dat er een bijzonder onderzoek bezig is bij Ajax. Hij hoorde dat er wordt onderzocht of Sven Mislintat zelf geld verdiende aan transfers.
NEC jaagt onder Dick Schreuder op iets wat in Nijmegen jarenlang ondenkbaar leek. Na twintig wedstrijden staat de club derde, met een duel minder dan Feyenoord en slechts één punt achterstand. Achter het sportieve succes schuilt een onmisbare kracht: supporter en miljardair Marcel Boekhoorn. Sportnieuws.nl maakt een profiel van de suikeroom van NEC.
Luciano Valente heeft een nieuw rugnummer gekregen bij Feyenoord. De middenvelder tekende eerder dit seizoen al een nieuwe verbintenis en krijgt nu ook een nieuw nummer op zijn rug. Voorheen was dat nummer 40, nu neemt hij het cijfer over dat op de rug van Cyle Larin pronkte. Ook meldt de club dat Thijs Kraaijeveld officieel overgeheveld is naar Feyenoord 1.
Maurice Steijn mag zich trainer van de maand januari noemen in de VriendenLoterij Eredivisie. Bij Sparta Rotterdam zit de 52-jarige trainer weer helemaal op zijn plek. Hoe anders was dat bij Ajax, waar hij zelfs een tijdje onderaan stond.
Robin van Persie heeft zich fel uitgesproken over de bedreigingen op het adres van Feyenoord-directeur Dennis te Kloese. Deze week werd duidelijk dat zijn nummer rondging op sociale media en dat hij meermaals bedreigd zou zijn. De Feyenoord-trainer spreekt er schande van. "Ik vind het teleurstellend voor hem en zijn familie."
PSV-trainer Peter Bosz verlengde deze week zijn contract definitief. Na maandenlang onderhandelen met de clubleiding van de Eindhovenaren werd eindelijk de krabbel gezet. Vrijdagmiddag bevestigde hij op de persconferentie dat zijn vrouw Jolyn Le Loux daar een grote rol in had. Wel was er een ander familielid minder blij.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!