DELEN

Bizarre omstandigheden voor Chelsea in Conference League: -11 graden bij duel met Astana

19:26, 12-12-2024 / Laatste Update: 19:45, 12-12-2024
Bizarre omstandigheden voor Chelsea in Conference League: -11 graden bij duel met Astana
i

Kiernan Dewsbury-Hall. Getty Images

19:26, 12-12-2024 / Laatste Update: 19:45, 12-12-2024

Chelsea heeft donderdagavond met 3-1 gewonnen van Astana in de Conference League. Het duel in Kazachstan werd gespeeld onder bizarre omstandigheden, het was namelijk wel -11 graden in de stad Almaty.

Chelsea reisde zonder de sterspelers af naar het koude oord. Zo waren Cole Palmer, Enzo Fernandez en Nicolas Jackson er allemaal niet bij. De ploeg is al koploper van de Conference League en besloot hen daarom te sparen.

Met een B-elftal won de Premier League-club alsnog van Astana. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Marc Guiu maakte de fraaie openingsgoal. Vier minuten later viel ook de 2-0 via een eigen goal van Aleksandr Marochkin. Renato Veiga maakte zes minuten voor het rustsignaal de 3-0 maakte, maar in minuut 45 deed Astana nog wat terug. Marin Tomasov scoorde de 3-1.

Maar het duel werd vooral gekenmerkt door de extreme kou. De stoomwolken kwamen uit de monden van de spelers. Trainer Enzo Maresca bedekte zijn hoofd met een warme muts en de wisselspelers zaten met dikke dekens op de bank. Bekijk hieronder de beelden.

Alles over Conference League

Check hier het laatste nieuws over de Conference League, bekijk ook het aankomende programma en de eerdere uitslagen en via onze speciale clubpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete club.