🎥 | Cambuur-hooligans gooien met stoelen naar politie tijdens titelfeestje

Bart van der Wijst â€¢ 20:41, 01-05-2021 / Laatste Update: 18:07, 06-08-2024

Een mooie dag voor SC Cambuur is enigszins uit de klauwen gelopen in Leeuwarden. Bij het vieren van het titelfeestje ging het mis in de binnenstad. Daar gooiden hooligans met stoelen naar de politie, die vanwege onrust was opgetrommeld. Bij die actie raakte ook een agent gewond, zo schrijft Leeuwarder Courant.

"Het lijkt erop dat hij door iets geraakt is bij het uitvoeren van een charge", sprak politiewoordvoerder Ragni de Langh. De politieagent is voor onderzoek naar het ziekenhuis gestuurd.

Helikoptervlucht

Vanwege de geldende coronamaatregelen koos Cambuur ervoor om een helikoptervlucht te maken over de stad en omliggende dorpen om zo toch een klein kampioensfeestje te vieren. De club werd vorige week kampioen na een overwinning bij Jong AZ.

In de binnenstad waren een hoop Cambuur-fans verzameld en uiteindelijk ging het dus mis.