Een Colombiaanse voetbalwedstrijd op het hoogste niveau is woensdag helemaal uit de hand gelopen. Het Categoría Primera A-duel tussen Unión Magdalena en Atlético Bucaramanga werd wreed verstoord door supporters die het veld oprenden en de spelers aanvielen.
Op beelden is goed te zien hoe meerdere spelers slaags raken met de op het speelveld gerende fans. De lokale politie moest er in het Sierra Nevada-stadion de stad Santa Marta aan te pas komen om de relschoppers tot bedaren te brengen (zie meer beelden hieronder).
Het incident werd vanaf de tribune volop gefilmd en verspreid op social media. Uitploeg Bucaramanga won wel met 0-1 dankzij een goal van Kevin Perez. Gezellig, dat voetbal... wat een beelden!
Magdalena is de nummer 17 van de competitie. Bucaramanga staat 14e.
Unión Magdalena
Het is overigens niet de 1e keer dat Magdalena slecht in het nieuws komt. Vorig jaar wekte de club verbazing door promotie naar het hoogste niveau af te dwingen via een hilarische maar vooral bizarre goal. Check de link!
Una batalla campal se desató en el Estadio Sierra Nevada de la ciudad de Santa Marta, en el encuentro deportivo en el que Unión Magdalena recibió a Atlético Bucaramanga por la fecha 7 del Fútbol Profesional Colombiano. pic.twitter.com/uIYOds3uDf
— Noticias 180 Grados (@noticias180gr) February 16, 2022