Frank Arnesen heeft een bacteriële infectie opgelopen en is daardoor aan huis gekluisterd. Dat vertelt Chris Woerts in Vandaag Inside. En dat komt slecht uit voor Feyenoord gezien de transferperiode. De technisch directeur van de Rotterdammers zal dus vervangen moeten worden, omdat hij momenteel niet goed zijn taken kan uitvoeren. Maar door wie?
Het waren donkere tijden voor Mexx Meerdink. Het talent van AZ zat er lekker in en ging de strijd aan met Troy Parrott. Hij werd zelfs opgeroepen voor Oranje maar blesseerde zich daar lelijk. Voor het tweede jaar op rij kampte hij met een langdurige blessure, maar nu is hij helemaal terug. AZ haalde de bekerfinale en Meerdink glunderde. "Er komen nog mooie dingen aan."
De frustratie zat er nog flink in bij de immer positieve trainer Anthony Correia. Zijn Telstar behaalde de halve finale van de EuroJackpot KNVB Beker maar strandde daarin tegen AZ. Telstar verzette zich hevig, maar moest toch toegeven. Maar dat had ook met arbitrale beslissingen te maken. AZ kwam twee keer goed weg in de eerste helft. "Dat is echt moeilijk om te zien."
AZ mag zich opmaken voor de tweede bekerfinale op rij. In eigen huis werd er met 2-1 gewonnen van Telstar door twee curieuze doelpunten. Telstar verweerde zich kranig in de eerste helft, maar werd in de eerste vijf minuten na rust knock-out geslagen. Het avontuur van stuntploeg Telstar houdt daarbij op in de halve finale, terwijl AZ opnieuw mag dromen van de eerste prijs in 13 jaar.
Gertjan Verbeek spreekt openhartig over de gevolgen van het imago dat aan hem kleeft. In Sportnieuws.nl De Maaskantine spreekt hij over het 'norse' dat over hem heen hangt en hoe dat invloed had op zijn carrière. Hij is namelijk helemaal niet zo moeilijk om mee te werken, vindt hijzelf. "Ik heb jarenlang prima met een heleboel mensen samengewerkt."
Stav Lemkin, een 22-jarige verdediger van FC Twente, groeide op tussen raketten in Israël, belandde als profvoetballer in het oorlogsgebied van Oekraïne en vond pas in Nederland wat hij al jaren miste: stilte. Hij vertelt openhartig over de moeilijke tijden die hij heeft gekend. "Dus dit is een normaal leven, denk ik soms. Geen hoofdpijn, geen sirenes, geen paniek", zegt Lemkin.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!