Club Brugge wil blijven verbazen in Europa: 'Moeten de honger tonen om verder te gaan'

Bart van der Wijst • 21:09, 25-10-2022 / Laatste Update: 14:09, 06-08-2024
Club Brugge wil blijven verbazen in Europa: 'Moeten de honger tonen om verder te gaan'
Bart van der Wijst • 21:09, 25-10-2022 / Laatste Update: 14:09, 06-08-2024

Club Brugge is enigszins verrassend al zeker van een plekje in de laatste 16 van de Champions League. Toch vinden ze dat in het Jan Breydelstadion niet voldoende, ze willen meer. Dat vertelden trainer Carl Hoefkens en speler Casper Nielsen dinsdag op de persconferentie in aanloop naar het thuisduel met FC Porto.

Met 10 punten uit 4 wedstrijden is Club Brugge er na de winterstop dus al zeker bij. Een 0-0-gelijkspel in de vorige speelronde was genoeg voor de Belgen om zich te plaatsen voor de knockout-fase.

En door...

"Deze campagne is geen droom, het is de realiteit. We hebben al veel wedstrijden gespeeld zoals ik het wil zien. En zo willen we verder blijven gaan. Nu moeten we de honger tonen om verder te gaan. Een aantal jongens maken nog kans op het WK, dus zij moeten zich blijven tonen", aldus trainer Hoefkens.

Hoefkens kreeg bijval van speler Nielsen. "Energie sparen nu we geplaatst zijn, dat zal niet gebeuren. Ik ben er zeker van dat deze groep elke wedstrijd wil winnen. Dat is onze taak en we willen ook 1e worden in deze groep. Heel belangrijk, trouwens", vond de Deen.

Lang

Kamal Sowah is in het thuisduel met Porto geschorst, dus maakt Noa Lang kans op een basisplaats. "Dat zou kunnen. Het feit dat we al geplaatst zijn, verandert niets aan mijn benadering van de wedstrijd: de beste 11 moeten spelen", stelde Hoefkens.