Mitchell Dijks was meldde zich ziek af bij Vitesse, maar zou in een nachtclub zijn gesignaleerd. Trainer Philipp Cocu wil een gesprek aangaan met de linksback. Cocu zei: "Ik hoor wel eens wat, links en rechts. Ik kan er niks meer mee dan eerst een gesprek voeren."
Dijks was wel echt ziek, zegt Cocu. "De clubarts heeft dat ook geconstateerd. Dinsdag had hij al klachten, woensdag was hij ziek." Daarnaast spelen er ook privékwesties bij Dijks, waardoor hij afwezig was voor het duel met Sparta.
LEES OOK: 📸 | ‘Mitchell Dijks mist wedstrijd door ‘ziekte’, maar staat wel in de kroeg’
Vitesse strijdt tegen degradatie en dan is dit gedoe niet zo handig, vindt ook Cocu. "In algemene zin zitten we niet te wachten op negatieve zaken. Nu helemaal niet. We moeten alle energie verzamelen om juist uit de sportieve problemen te komen. Ik kan en wil op voorhand nergens over oordelen. Ik ga met hem zitten. Ik ga ervan uit dat áls een speler zich ziek meldt, dat hij ook ziek is. Pas na uitleg kan ik een oordeel vellen."
)