Cristiano Ronaldo is niet gediend van de kritiek die Portugese journalisten hebben geuit op de nationale ploeg. Portugal verloor het heenduel tegen Denemarken met 1-0, maar volgens de 40-jarige aanvaller is er totaal geen reden voor paniek.
"Het voelt alsof er veel negativiteit heerst rond het Portugese nationale team", zegt Ronaldo met een serieuze toon op de persconferentie in aanloop naar de return. Portugal neemt het zondag om 20.45 uur tegen Denemarken op in eigen land. "Ik heb wat persconferenties gezien de afgelopen dagen, en dat beviel me niet."
"Ik vond het niet leuk. Eerlijk, sommige vragen die jullie gesteld hebben zijn respectloos geweest. Als je antwoorden van mij wil, kijk me dan in mijn ogen aan als je iets vraagt", daagt Ronaldo de aanwezige journalisten uit om hem alsnog een vraag te stellen.
10 maart 2025, 14:11
De vriendin van Cristiano Ronaldo was een van de hoogtepunten op de rode lopers bij de Fashion Week in Parijs. Georgina Rodriguez deelde beelden van haar jurk op Instagram en daar viel volgers één ding op.
Bondscoach in de bres
Ook bondscoach Roberto Martinez verdedigde zijn aanvoerder. "Als Ronaldo scoort, zeggen jullie dat hij de belangrijkste spelers in de ploeg is. Maar als hij niet scoort, zeggen jullie dat hij ouder wordt. Dat is geen eerlijk oordeel." Ronaldo speelde al 217 interlands voor zijn land, waarin hij 135 keer scoorde.
De vijfvoudig Ballon d'Or-winnaar is nog altijd op dreef. In de Saoedische competitie was hij dit seizoen negentien keer trefzeker in 24 wedstrijden. En in de laatste vijf Nations League-wedstrijden (zonder de pot tegen Denemarken meegerekend) schoot Ronaldo ook vijf keer raak namens Portugal. Zijn grote doel is om duizend treffers te maken in zijn gehele carrière. De teller staat momenteel op 928.
Alles over de Nations League
Check hier het laatste nieuws over de Nations League, bekijk ook het aankomende programma, de standen en de eerdere uitslagen en via onze speciale landenpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete land, met natuurlijk Nederland uitgelicht.