Gareth Bale mag eindelijk weer een keertje ballen en dat levert direct iets op (voor Wales). In de halve finale van de play-offs voor WK-deelname tegen Oostenrijk schiet de beste speler van Wales geweldig raak. Een vrije trap in het kruis, eentje om in te lijsten en natuurlijk nog een paar keer te checken hierboven.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
Het Indonesische voetbal werd afgelopen weken opgeschrikt door een gigantisch schandaal. Een twintigjarige speler kreeg de zwaarst mogelijke straf voor een krankzinnige overtreding.
President Donald Trump van de Verenigde Staten lijkt het WK van 2026, dat mede in zijn land wordt gespeeld, ernstig te ondermijnen. In een interne memo zou Trump plannen uiteenzetten om supporters uit maar liefst vijftien deelnemende landen het inreizen zo moeilijk mogelijk te maken. Onder hen zouden ook fans uit Marokko vallen. Het nieuws zorgt voor felle kritiek, onder meer van voormalig Marokkaans international Ali Boussaboun.
Het is nog maar de vraag hoeveel fans er in de stadions zitten tijdens het WK voetbal. President Donald Trump van de Verenigde Staten doet er alles aan om veel fans van liefst 15 deelnemende landen toegang tot zijn land zo moeilijk mogelijk te maken. In een interne memo, die door Daily Mail is ingezien, legt Trump een bom onder het eigen WK.
Marokko zorgde woensdag voor spanning en sensatie in de halve finale van de Afrika Cup. De wedstrijd tegen Nigeria moest beslist worden op penalty's en de ontlading was dan ook groot toen de ploeg van bondscoach Walid Regragui aan het langste eind trok.
Marokko is door het oog van de naald gekropen, maar staat wel in de gedroomde finale van de Afrika Cup. Keeper Bounou redde het thuisland in de penaltyserie van de halve finale tegen Nigeria. De doelman van Al Hilal zorgde voor een explosie aan gejuich door twee strafschoppen te stoppen.