Gernot Trauner doet weer aan groepstraining mee; Johan Cruijff Schaal komt te vroeg

Brian Vesseur • 18:23, 02-08-2023 / Laatste Update: 12:24, 06-08-2024
Gernot Trauner doet weer aan groepstraining mee; Johan Cruijff Schaal komt te vroeg
Brian Vesseur • 18:23, 02-08-2023 / Laatste Update: 12:24, 06-08-2024

Gernot Trauner doet weer mee aan de groepstraining van Feyenoord! De Oostenrijker, die komend seizoen de aanvoerder is van Feyenoord, stond een aantal maanden aan de kant met een knieblessure. De Johan Cruijff Schaal van komende vrijdag komt nog wel te vroeg voor de verdediger.

Feyenoord neemt het vrijdag in de Johan Cruijff Schaal op tegen PSV. De strijd om de eerste prijs van het seizoen begint om 20.00 uur. Lutsharel Geertruida, een van de reserveaanvoerders, zal waarschijnlijk op de plek van Trauner spelen. Trainer Arne Slot kan ook nog kiezen voor Thomas Beelen, die deze zomer is overgekomen van PEC Zwolle.

Trauner: "Ik heb een groot deel van de voorbereiding gemist. Ik heb nog wel even nodig om helemaal weer terug te zijn." Over de aanvoerdersband zei hij: "Dat heeft me wel heel erg trots gemaakt. Feyenoord is zo'n grote club en heeft zo'n grote achterban."