Oostenrijk springt heel voorzichtig om met Gernot Trauner. De Oranje-tegenstander stoomt de Feyenoord-verdediger klaar voor het EK, maar de vraag is of hij de laatste selectieschifting wel gaat overleven. Zondag kreeg Trauner weer rust.
Trauner heeft de training van de Oostenrijkse voetbalploeg aan zich voorbij moeten laten gaan. De 32-jarige aanvoerder van Feyenoord ontbrak een dag eerder ook al. Trauner keerde half april terug na een hamstringblessure die hem twee maanden aan de kant had gehouden. Hij krijgt in aanloop naar het EK extra rust.
Trauner vreest voor EK-deelname
Trauner zit in de selectie van Oostenrijk voor het EK, maar die bestaat uit 29 man. Bondscoach Ralf Rangick moet zijn selectie nog terugbrengen naar 26 spelers. Voor 7 juni moet de UEFA de spelerslijst binnen hebben. Dinsdag oefent Oostenrijk in Wenen tegen Servië.
,fit(480:))