Invaller Luuk de Jong genoot na goal en assist: 'Meteen belangrijk voor je ploeg zijn, is mooi'

Trevor Wagener • 23:19, 27-10-2022 / Laatste Update: 14:08, 06-08-2024
Invaller Luuk de Jong genoot na goal en assist: 'Meteen belangrijk voor je ploeg zijn, is mooi'
Trevor Wagener • 23:19, 27-10-2022 / Laatste Update: 14:08, 06-08-2024

Voor PSV-spits Luuk de Jong was het duel tussen de Eindhovenaren en Arsenal donderdagavond een bijzondere. Niet alleen omdat de Eindhovenaren stuntten tegen de Premier League-koploper, maar óók omdat de 32-jarige spits zijn 1e minuten in het Philips Stadion sinds 24 augustus opluisterde met een doelpunt en een assist.

Zowel met zijn kopdoelpunt in de 63ste minuut als met zijn rol als aanspeelpunt in de Eindhovense aanval was De Jong donderdagavond belangrijk bij PSV. Zelf genoot de 32-jarige spits in ieder geval van zijn invalbeurt.

Reactie Luuk de Jong na rentree

"Ik was lang geblesseerd, het was toch wat ernstiger dan ik dacht. Je wil dan zo snel mogelijk terugkomen. Als je dan meteen belangrijk voor je ploeg kunt zijn, is dat heel mooi."

De aanvaller zelf voelde, terwijl hij nog op de bank zat, al in de 1e helft dat er tegen Arsenal iets te halen voor PSV viel. "Je merkt het aan het feit dat we kansen krijgen en kleine prikjes uitdelen. We konden goed weerstand bieden en zette Arsenal een paar keer goed onder druk. Die 1-0 gaf natuurlijk iedereen een enorme boost. En daarna hebben we het goed gedaan."