Ajax heeft de kwartfinales van de TOTO KNVB Beker gehaald. Het won met 1-0 op bezoek bij FC Twente. Matchwinner was Mohammed Kudus, die diep in de 2e helft scoorde.
De eerste helft tussen Twente en Ajax was een boeiende. Erg veel kansen vielen er niet, maar er was volop strijd. Vooral de Tukkers hadden de overhand qua kansen, terwijl Ajax meer de bal had. Het fanatieke thuispubliek zorgde ervoor dat Twente met het mes tussen de tanden speelde. Daardoor waren er best wat kleine opstootjes. Daarom kreeg scheidsrechter Danny Makkelie ervan langs op Twitter. Tekst gaat door onder de tweet.
De uitverkochte en sfeervolle Grolsch Veste werd in de eerste helft niet getrakteerd op goals. De ruststand was 0-0.
Ajax na rust sterker
Na de thee was het Ajax wat het spel meer ging bepalen. De mannen van John Heitinga kregen wat meer grip op de wedstrijd en dat resulteerde in een doelpunt van Mohammed Kudus in de 71e minuut. Tekst gaat door onder de tweet.
Het lukte de thuisploeg daarna niet echt meer om tot grote kansen te komen. Ajax had de bal en speelde die achterin rond. Doelman Geronimo Rulli werd eigenlijk niet 1 keer meer goed getest. Er werd niet meer gescoord. Daardoor gaat Ajax door naar de kwartfinales. Check hier waar je de loting kan volgen zaterdag!
)