Luuk de Jong scheldend voor de camera na nieuw dieptepunt in Deventer: 'Sorry dat ik het zeg'
i

Luuk de Jong © Getty Images

Luuk de Jong scheldend voor de camera na nieuw dieptepunt in Deventer: 'Sorry dat ik het zeg'

21:01, 01-03-2025 / Laatste Update: 21:02, 01-03-2025

PSV heeft weer niet gewonnen van Go Ahead Eagles. Twee keer in korte tijd verslikten de Eindhovenaren zich in de strijdkracht van de ploeg uit Deventer. Luuk de Jong verscheen diep teleurgesteld voor de camera.

Het duel in Deventer vormde zich tot een knotsgekke voetbalavond, met een hoofdrol voor Oliver Antman. De 23-jarige Fin maakte in de 23ste minuut de openingsgoal. Luuk de Jong en Noa Lang waren er vervolgens snel bij om PSV alsnog op voorsprong te zetten.

Maar in de tweede helft zakte PSV in. Nadat Oscar Pettersson met zijn knie buitenspel stond, werd hem de gelijkmaker afgenomen. Het geluk van de Eindhovenaren duurde niet lang, want even later was het alsnog raak door Victor Edvardsen. In de 88ste minuut was daar opnieuw Antman die met een fraai schot de overwinning binnenschoot voor de Eagles: 3-2.

PSV is volledig de weg kwijt: nieuwe mokerslag in titelrace met Ajax

1 maart 2025, 20:43

De spelers van PSV zullen het allemaal even niet meer weten. PSV poetste binnen een mum van tijd een achterstand weg tegen Go Ahead Eagles, maar gaf in de tweede helft de wedstrijd volledig uit handen. Go Ahead Eagles wint met 3-2 van de landskampioen. De ploeg van Peter Bosz heeft zo opnieuw een mokerslag te verwerken in de titelrace met Ajax.

'Sorry dat ik het zeg'

De Jong had weinig woorden over voor de prestatie van PSV tegen Go Ahead. "Het is fucking kut gewoon. Sorry dat ik het zeg", vertelt de aanvoerder teleurgesteld.

In de eerste helft vocht PSV zich nog knap terug van een achterstand. Ze begonnen beter dan in het duel in de beker. "In de tweede helft valt het allemaal weg. En zij spelen dat gewoon goed uit, counteren op de juiste manier. En dan verlies je de wedstrijd. Uiteindelijk moet je net zo strijden als de tegenstander."

Als Ajax zondag wint van Almere City kijkt PSV naar een achterstand van acht punten. Met nog tien wedstrijden te gaan is die achterstand niet onmogelijk, maar het kampioenschap van PSV wordt met de week onwaarschijnlijker. "Wij blijven niet opgeven tot het einde, maar het doet vooral pijn om geen revanche te nemen".

Alles over Eredivisie

Check hier het laatste nieuws over de Eredivisie, bekijk ook het aankomende programma, de stand en de eerdere uitslagen en via onze speciale clubpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete club.