Ole out! Engelse media weten zeker dat Manchester United-trainer op straat is gezet

Marcel Roes • 11:28, 21-11-2021 / Laatste Update: 16:44, 06-08-2024
Marcel Roes • 11:28, 21-11-2021 / Laatste Update: 16:44, 06-08-2024

Trainer Ole Gunnar Solskjaer heeft zaterdag voor het laatst op de bank gezeten bij Manchester United. Volgens veel Britse media heeft de Engelse club inmiddels besloten om de Noor te ontslaan. United zou het nieuws pas willen bevestigen als er een akkoord met Solskjaer is over zijn vertrekregeling. Hij verlengde zijn contract afgelopen zomer nog tot medio 2024.

United leed zaterdag een beschamende nederlaag bij Watford (4-1). Solskjaer noemde het verlies ‘beschamend en gênant’. Manchester United behaalde de laatste 7 competitieduels slechts 4 punten en is in de Premier League afgezakt naar de 7e plaats met een achterstand van 12 punten op koploper Chelsea.

Solskjaer dacht zaterdag zelf niet aan opstappen. "Ik zet me altijd in voor deze club, dat doe ik al 18 jaar, zolang ik bij de club ben betrokken. We communiceren op een duidelijke manier met elkaar. Als de club overweegt iets te doen, dan is dat tussen mij en de club."