Opstelling van PSV tegen Juventus: domper voor Noa Lang in Champions League
i

Joël Drommel staat op doel namens PSV in de Champions League tegen Juventus © Getty Images

DELEN

Opstelling van PSV tegen Juventus: domper voor Noa Lang in Champions League

17:33, 17-09-2024 / Laatste Update: 18:05, 17-09-2024

PSV neemt het dinsdagavond op tegen Juventus in de Champions League. Peter Bosz heeft een plekje voor Joël Drommel ingeruimd in zijn opstelling, omdat de partner van Walter Benitez bevallen is. Achterin krijgt de jonge Matteo Dams opnieuw het vertrouwen als linksback, terwijl Noa Lang op de bank zit.

Verder kiest Bosz volgens niet voor Jerdy Schouten als centrale verdediger, wat maandag wel even ter sprake kwam bij de persconferentie. Vorig seizoen werd de middenvelder ook regelmatig op die positie ingezet in de Champions League. Voor Schouten wordt het een weerzien met Thiago Motta, die zijn trainer was bij Bologna. Motta is nu de coach van Juventus.

Verder ruimt Bosz geen plek in voor Noa Lang, die zaterdag ook ontbrak tegen NEC. De buitenspeler was ook onderwerp van gesprek bij de persconferentie, maar de trainer gaf aan dat er niks rondom hem speelt. Lang was gewoon fit en kon - als Bosz dat zou willen - vanaf minuut één spelen. Dat is dus niet het geval.

Extra keeper ingevlogen

Vanwege de absentie van Benitez is er een extra keeper ingevlogen door PSV. Het gaat om de voor veel mensen onbekende Tijn Smolenaars (19), die zijn potjes voor Jong PSV keept. Naast Drommel zit ook Niek Schiks bij de selectie.

Opstellingen Juventus en PSV

Juventus: Di Gregorio, Kalulu, Gatti, Bremer, Cambiaso; Locatelli, McKennie; Gonzalez, Koopmeiners, Yildiz; Vlahovic.

PSV: Drommel; Ledezma, Flamingo, Boscagli, Dams; Schouten, Veerman, Til; Bakayoko, De Jong, Tillman

Zender Juventus - PSV

De wedstrijd tussen Juventus en PSV begint om 18:45 uur en is te zien op Ziggo Sport. Ook als je die zender niet hebt, is de wedstrijd alsnog te volgen. Alle wedstrijden van de Nederlandse teams in de Champions League (PSV en Feyenoord) zijn te zien op die zender.

De onder 19 van PSV gaf niet het juiste voorbeeld in de Youth League. Dinsdagmiddag verloor het hoogste jeugdelftal met 1-0 van de leeftijdsgenoten van Juventus. Jaden de Guzman, zoon van veertienvoudig international Jonathan, deed zo'n zeventig minuten mee.

Alles over de Champions League

Check hier het laatste nieuws over de Champions League, bekijk ook het aankomende programma en de eerdere uitslagen en via onze speciale clubpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete club.