Tot voor kort wist de gemiddelde Nederlandse voetbalfan niet zo veel over Antwerp. Ineens, door de komst van Marc Overmars als technisch directeur, regent het artikelen over de Belgische club.
Zo is nu ook aan deze kant van de lage landen duidelijk geworden wat de bijnaam is van Antwerp-baas Paul Gheysens: Polleke Botox. Of ook wel: Polle Plastiek.
Polleke Botox
De in 1953 geboren zakenman ziet er voor zijn leeftijd nog kras uit. En dat zal vast te maken hebben met wat plastische chirurgie en het middeltje botox. Vandaar dus die termen 'plastiek' en 'botox', terwijl Polleke verwijst naar zijn voornaam, Paul.
Creatief toch van die Belgen! We zijn benieuwd met welke geinige bijnamen ze op de proppen komen voor Marc Overmars.
Spijt
De club heeft trouwens spijt van de manier waarop het te werk ging bij de aanstelling en presentatie van Overmars. In een statement staat:
"Wij hebben een cruciale fout gemaakt in onze aankondiging, want we hebben het meest evidente niet gecommuniceerd: hoe een veilig werkklimaat voor al onze spelers en medewerkers prioriteit is en dat wij een nultolerantie hanteren op vlak van ongewenst gedrag op de werkvloer."