Aston Villa is voor even de trotse koploper van de Champions League. De ploeg van Unai Emery won dinsdagavond met 2-0 van Bologna en is daardoor nog altijd foutloos. Ook was er een herhaling van de finale van vorig jaar, tussen Real Madrid en Borussia Dortmund.
Real Madrid - Borussia Dortmund
Het werd met afstand de grootste thriller van de avond. Borussia Dortmund dacht namelijk revanche te nemen voor de verloren finale van vorig seizoen toen het brutaal met 2-0 voor kwam door goals van Donyell Malen en Jamie Gittens (assist Malen). Maar na rust draaide Real Madrid de rollen om. Antonio Rüdiger maakte de aansluitingstreffer op het uur, twee minuten later zorgde Vinícius voor de 2-2. Via Lucas Vázquez en twee keer Vinícius liep De Koninklijke zelfs uit naar 5-2.
Arsenal - Shakhtar Donetsk
Arsenal nam het in het eigen Emirates Stadium op tegen het Shakhtar Donetsk van Marino Pusic, dat nog niet scoorde in de Champions League. Het werd zonder Bukayo Saka en Martin Ødegaard een zwaarbevochten zege voor The Gunners. De Oekraïense keeper Dmytro Riznyk maakte ongelukkig een eigen doelpunt.
Juventus - VfB Stuttgart
Waar PSV kansloos verloor van Juventus, maakte VfB Stuttgart er wel een wedstrijd van. De thuisploeg dankte keeper Mattia Perin dat het lang spannend bleef en dat een goal van Denis Undav werd afgekeurd. Perin stopte ook nog een penalty van Enzo Millot, maar was kansloos toen El Bilal Touré van dichtbij binnen schoot.
Aston Villa - Bologna
De winnaar van de Europa Cup I in 1983 staat verrassend bovenaan na drie speelrondes in de Champions League. Aston Villa versloeg het Nederlands getinte Bologna met 2-0. Aanvoerder John McGinn en superspits Jhon Duran (een goal per 57 minuten) zorgden voor de treffers.
Overige uitslagen Champions League
Alles over Champions League
Check hier het laatste nieuws over de Champions League, bekijk ook het aankomende programma en de eerdere uitslagen en via onze speciale clubpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete club.
)