Ronald Koeman verwacht mooie dingen van Memphis Depay bij FC Barcelona. In een gesprek met het clubkanaal vertelt hij waarom hij Depay er graag bij wilde hebben. "Hij kan doelpunten maken en assists geven."
"Ik ken Memphis natuurlijk goed van mijn tijd bij Oranje. Ik weet hoe hij werkt. Hij heeft veel karakter, fysiek en snelheid. Hij kan bovendien op verschillende posities spelen."
Volgens Koeman heeft Depay de perfecte leeftijd. "Hij is nu 27 jaar. Hij heeft bij Olympique Lyon een enorme ontwikkeling doorgemaakt en hij werd zelfs aanvoerder. Oké, Barcelona is natuurlijk niet Lyon. Barcelona is beter. Maar Memphis heeft nu de perfecte leeftijd. Daar kunnen we de vruchten van plukken. Door zijn komst krijgen onze andere aanvallers wat meer concurrentie. Ik verwacht doelpunten en assists van Memphis."
)