Paris Saint-Germain won zaterdagavond met 4-2 van Strasbourg. Georginio Wijnaldum en Achraf Hakimi maakten hun thuisdebuut voor de club uit de Franse hoofdstad. Kylian Mbappé was belangrijk voor PSG met een goal en een assist.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
FC Barcelona-coach Hansi Flick stuurt een duidelijk signaal naar zijn team omtrent activiteiten buiten het voetbalveld. Hij grijpt in en komt met strengere interne regels. De beslissing volgt na de ophef die ontstond door het verjaardagsfeestje van sterspeler Lamine Yamal.
Visma | Lease a Bike nam een bijzondere gast mee in de negentiende etappe van de Tour de France. Niemand minder dan oud-Ajacied Jan Vertonghen. Die blijkt verknocht aan wielrennen en kijkt het liever dan voetbal.
Dávid Hancko kende een week van uitersten. De Slowaakse verdediger stond op het punt Feyenoord te verlaten voor Al-Nassr, maar de recordtransfer ging op het laatste moment niet door. Atlético Madrid stapte razendsnel in en nam Hancko voor vijf jaar in dienst.
Liverpool-aanvoerder Virgil van Dijk is blij met de flinke investeringen van de Engelse kampioen in deze transferperiode. Hij onthulde ook wat hij Florian Wirtz vertelde vóór zijn komst naar Anfield en welk bericht hij de nieuwe spits Hugo Ekitiké zal meegeven.
Van stille adviseur tot belangrijke spil achter een opmars die zijn weerga niet kent: Mark-Jan Fledderus transformeert Como 1907 samen met voetbalicoon Cesc Fabregas én de rijkste clubeigenaren van Italië tot 'een van de meest bijzondere projecten'. Dankzij een slimme samenwerking met Ajax jaagt de Italiaanse stuntclub op verborgen talenten én azen ze op plaats tussen de elite. "Hier denken we niet in limieten, maar in kansen", stelt Fledderus.
De toekomst van Igor Paixão bij Feyenoord hangt aan een zijden draadje. Olympique Marseille zag afgelopen week af van een transfer door de stevige prijs, maar nu klopt een Engelse club vol ambitie aan de deur. De vraag blijft: verliest Feyenoord zijn smaakmaker of schittert hij komend seizoen opnieuw in De Kuip?