Spaanse scheidsrechter leidt CL-duel tussen Ajax en Liverpool in Arena

Trevor Wagener • 13:56, 24-10-2022 / Laatste Update: 14:10, 06-08-2024
Spaanse scheidsrechter leidt CL-duel tussen Ajax en Liverpool in Arena
Trevor Wagener • 13:56, 24-10-2022 / Laatste Update: 14:10, 06-08-2024

Het groepsduel tussen Ajax en Liverpool in de Champions League wordt woensdag in goede banen geleid door de Spaanse scheidsrechter José María Sánchez. Dat heeft de Europese voetbalunie UEFA maandag bepaald.

Sommige Ajacieden kwamen Sánchez afgelopen zomer nog tegen in Brussel, waar hij de arbiter was bij de 4-1-zege van Oranje op België. Ruim een jaar eerder floot hij het Champions League-duel tussen het Portugese Sporting en Ajax, door de Amsterdammers met liefst 5-1 gewonnen.

CL-kansen van Ajax

Ajax heeft alleen bij een overwinning woensdag nog enig zicht op een vervolg in de Champions League. Napoli is met 12 punten al geplaatst voor de volgende ronde. Liverpool heeft 9 punten, Ajax pas 3 terwijl het Schotse Rangers puntloos onderaan staat. Op de slotdag van de groepsfase moet Ajax op bezoek in Glasgow, terwijl Liverpool dan thuis speelt tegen Napoli.