Zus Cristiano Ronaldo vergelijkt zijn situatie met die van de kruisiging van Jezus

Bart van der Wijst • 16:24, 22-10-2022 / Laatste Update: 14:11, 06-08-2024
Zus Cristiano Ronaldo vergelijkt zijn situatie met die van de kruisiging van Jezus
Bart van der Wijst • 16:24, 22-10-2022 / Laatste Update: 14:11, 06-08-2024

Cristiano Ronaldo traint voorlopig mee met de Onder-21 van Manchester United. De Portugees werd door manager Erik ten Hag uit de selectie van het 1e elftal geschopt omdat hij eerder wegliep in de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur (2-0). Ronaldo's grote zus vergelijkt zijn situatie met de kruisiging van Jezus. Een tikkeltje overdreven wellicht.

In een ellenlange Instagram-post schrijft Katia Aveiro onder andere: "Er is een vers in de bijbel die zegt: 'Deze man werd aan u overgeleverd door Gods weloverwogen plan en voorkennis; en u, met de hulp van slechte mannen, bracht hem ter dood door hem aan het kruis te nagelen'."

Overigens haalt Aveiro wel vaker het nieuws als ze het opneemt voor haar jongere broertje. Vorige maand nog noemde ze hem nog steeds de beste speler van de wereld na de 1-0-nederlaag van Portugal in de Nations League waarin CR7 niets klaarspeelde.