Voor het Nederlands elftal zit het WK voetbal er helaas al even op. Dat betekent wel dat Oranje-internationals al kunnen genieten van een vakantie terwijl het toernooi nog in volle gang zit. Mikky Kiemeney en Frenkie de Jong trokken er samen op uit en bleven in de Verenigde Staten.
Kiemeney deelde op Instagram vrolijke plaatjes van haar en De Jongs vakantie. Ze zijn momenteel in Montecito, een plaatsje net buiten Santa Barbara in de Amerikaanse staat Californië. De twee plakten er na de uitschakeling van Oranje dus nog een periode in de Verenigde Staten achteraan.
'Tijd samen' voor Kiemeney en De Jong
In een van haar stories op Instagram deelt ze beelden van het bosrijke gebied vanuit de lucht. Kiemeney was ogenschijnlijk wel toe aan een periode met haar man. "Tijd samen", schrijft ze dan ook bij de video.
De Jong speelde op het WK alle vier de wedstrijden van Oranje. Als middenvelder begon hij telkens vanaf de aftrap. Kiemeney was er op het WK ook heel de tijd van dichtbij bij. Samen met zoontjes Miles en Mason maakte ze zelfs haar opwachting tijdens een rustige training om met z'n viertjes een balletje te trappen.
WK nog volop bezig
Inmiddels is het WK voetbal aanbeland bij de halve finales. Spanje en Frankrijk vechten op een plek in de eindstrijd en aan de andere kant van het schema doen Engeland en Argentinië dat. De finale is op zondag 19 juli.
Kiemeney en De Jong zijn al vanaf hun tienerjaren samen. De twee leerden elkaar kennen in Tilburg toen de voetballer nog een relatief onbekend talent bij Willem II was. Later volgde een transfer naar Ajax en uiteindelijk een recordverkoop (86 miljoen euro) aan FC Barcelona. Daar wonen de twee al sinds 2019.
Check hier het speelschema, met programma en uitslagen.
Bekijk en beluister onze WK voetbalpodcast.
Wil je helemaal niets missen, download onze Sportnieuws.nl App.
)