Het tv-programma Vandaag Inside heeft gasten nodig, want Wilred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen lullen gerust 30 uur op een dag vol, maar hebben wel wat tegengas of onverwachte reacties nodig. Anders wordt het een voorspelbare herhaling van zetten. Af en toe schuift tv-criticus Angela de Jong aan.
In de krant NRC heeft De Jong gezegd wat gasten krijgen als ze aanschuiven bij VI. "Vandaag Inside betaalt 1.000 euro per keer", zegt ze.
"Best een leuk bedrag. Maar ik heb een prima salaris bij het AD. Dus dat laat ik hen overmaken aan het goede doel, de afgelopen tijd Giro555."
Johan Derksen
Ondanks dat ze regelmatig met Derksen clasht, heeft ze een zwak voor hem. Ze noemt hem "iemand die recht voor zijn raap is en tegen de stroom in durft te gaan."
Kim geërgerd: “Bij de publieke omroep dus.”