Voormalig voetballer Thierry Henry wordt geplaagd door fans op sociale media. Voetbalpresentatrice Kate Abdo is in het huwelijksbootje gestapt. En dat zou Henry vreselijk vinden, speculeren fans.
De 43-jarige Abdo is getrouwd met bokstrainer Malik Scott. Onder nieuwsberichten over het huwelijk gaan fans van Henry los. "Henry had geen kans!", scheef een gebruiker op X. Een andere X'er deelt een bewerkte foto van Henry en Ross uit Friends, die ook niet zo gelukkig was in de liefde. Henry en Abdo staan bekend om hun flirterige chemie tijdens het analyseren van voetbalwedstrijden.
"Checkt iemand even hoe het gaat met Henry", schrijft een andere fan. Andere X-gebruikers vinden dat de ex-trainer van het Franse olympisch team het huwelijk had moeten verstoren en zijn liefde had moeten opeisen.
Populair voetbalprogramma
Henry, Abdo, Micah Richards en Jamie Carragher analyseerden afgelopen seizoen wedstrijden in de Champions League voor het Amerikaanse CBS Sports Golazo. De chemie tussen de presentatrice en haar analisten is zo goed, dat verschillende momenten al viraal zijn gegaan.
Zo kon de Franse 123-voudig international zijn ogen niet geloven toen hij een jonge Abdo zag presenteren op een ouder filmpje. Met open mond keek hij toe.
Toen Carragher de presentatrice naar de grootste voetballers vroeg de ze had geïnterviewd, keek Henry gespannen toe. "De grootste namen zijn waarschijnlijk Lionel Messi, Pelé, Diego Maradona", vertelde ze met een glimlach. "En waar komt Thierry Henry?", schreeuwde Richards. "Thierry is als een vriend, toch?", reageerde ze. "Wat voor vriend dan precies?"
Vrouw Thierry Henry
Hoewel Henry en Abdo overduidelijk een goede chemie hebben, heeft ook de Fransman alweer een tijdje een relatie. Hij is al meer dan vijftien jaar samen met het Bosnische model Andrea Rajacic.