Mikky Kiemeney (vrouw Frenkie de Jong) deelt schattige beelden van 'eerste baby' voor zoontje Miles

19:34, 16-12-2024 / Laatste Update: 19:34, 16-12-2024
Mikky Kiemeney (vrouw Frenkie de Jong) deelt schattige beelden van 'eerste baby' voor zoontje Miles
i

Mikky Kiemeney © Getty Images

19:34, 16-12-2024 / Laatste Update: 19:34, 16-12-2024

Mikky Kiemeney- de Jong heeft haar volgers laten smelten door vertederende beelden van haar 'eerste baby'. Samen met haar man Frenkie werden ze een jaar geleden ouders van hun zoontje Miles. Maar Mikky voelde zich daarvoor al moeder.

Namelijk van hun hondje Jagger. De labradoodle is al sinds 2020 onderdeel van familie De Jong. En dat terwijl Frenkie eigenlijk geen huisdier wilde. "De man die ‘absoluut nooit een hond wil.’ Kijk naar zijn glimlach, zo blij”, zei Mikky over de FC Barcelona-speler toen ze Jagger als puppy in huis namen.

Inmiddels is hij al bijna vijf jaar bij het gezin, maar is er ook een nieuwe baby bijgekomen. In november 2023 werd zoontje Miles geboren. Die vierde onlangs zijn eerste verjaardag.

Voor Frenkie is er op het voetbalveld echter geen reden voor feest op dit moment. Sinds hij herstelde van een slepende enkelblessure heeft de middenvelder zijn oude niveau nog niet kunnen halen bij Barcelona. Hij raakte zijn basisplaats kwijt en bleef in het duel met Leganés zondag negentig minuten op de bank.

Ook de fans van de club zijn niet meer zo blij met De Jong. Een week eerder veroorzaakte hij als invaller een strafschop tegen Real Betis (2-2). Hij werd uitgejouwd door het publiek en kreeg ook flinke kritiek vanuit de media.

Ook op het Instagramaccount van zijn vrouw laten mensen negatieve reacties richting Frenkie achter. Tussen de vele smileys met hartjes zijn ook enkele haatberichten te lezen.

Alles over La Liga

Check hier het laatste nieuws over La Liga, bekijk ook het aankomende programma, de stand en de eerdere uitslagen en via onze speciale clubpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete club.