Miles de Jong, het zoontje van Frenkie en Mikky, is voetbal met de paplepel ingegoten. Hij werd vorige week één jaar oud en staat nu al op het veld van FC Barcelona. Het zal dus niet lang duren voor Miles in de voetsporen van zijn vader treedt.
Mikky Kiemeney de Jong deelde foto's van 'Miles' matchday' op TikTok. Vertederende beelden, die een grote toekomst voor de éénjarige voorspellen. Hij lijkt nu al geobsedeerd door voetbal.
21 november 2024, 23:11
Frenkie de Jong en Mikky Kienemey-de Jong zijn helemaal in de wolken. Hun zoontje Miles is namelijk één jaar geworden. De beelden van zijn verjaardag worden uitgebreid gedeeld op Instagram.
Als hij zijn vader op de schermen in het stadion ziet voetballen wil Miles maar wat graag meedoen. "Bal", roept hij volgens moeder Mikky naar de tv. "Dan gaan we naar papa", vervolgt ze.
Een basisplek zat er nog niet in. Miles nam eerst plaats op de bank van Barcelona. Maar dan volgen aan de hand van vader Frenkie zijn eerste stapjes op het veld. De twee spelen samen over en Miles lijkt helemaal in zijn element. Hij geeft papa nog een dikke knuffel voor het tijd is om het stadion te verlaten. "Adios amigos", schrijft Mikky.
'Beste gezin ooit'
Volgers zijn onder de indruk van de schattige foto's van familie de jong. "Het beste gezin ooit", vinden velen. Frenkie en Mikky werden op 21 november 2023 voor het eerst ouders. Onlangs vierden ze dus de eerste verjaardag van Miles.
Ook voor die gelegenheid doken er schattige beelden op via Instagram. "Fijne verjaardag voor onze mooiste lach, puurste liefde en grootste geschenk", schreef Mikky. "We houden meer van je dan wat dan ook."
30 november 2024, 17:35
Barcelona vierde zaterdag het 125-jarig bestaan van de club. Een feestwedstrijd werd het niet, want in eigen huis werd verloren van laagvlieger Las Palmas waar Jasper Cillessen het doel verdedigde. Daar kon ook invaller Frenkie de Jong niets aan veranderen.
Frenkie vierde afgelopen weekend nog een verjaardag. Barcelona vierde zaterdag het 125-jarig bestaan van de club. Een feestwedstrijd werd het niet, want in eigen huis werd verloren van laagvlieger Las Palmas. Daar kon ook invaller De Jong niets aan veranderen.
Alles over La Liga
Check hier het laatste nieuws over La Liga, bekijk ook het aankomende programma, de stand en de eerdere uitslagen en via onze speciale clubpagina's ben je altijd snel op de hoogte van de ontwikkelingen bij jouw favoriete club.