Een vrije trap op ongeveer 5 meter van het doel zou er sowieso wel in moeten gaan. Maar voor Marcel Hernández van het Costa Ricaanse Cartagines bleek dat te moeilijk. In de wedstrijd tegen Herediano schoot de Cubaan huizenhoog over. Tot overmaat van ramp maakte de tegenstander daarna de gelijkmaker. Lekker gewerkt, jongen!
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
Het kalenderjaar zit er bijna op en dat betekent ook dat de heren van Vandaag Inside bijna vakantie hebben. Johan Derksen en René van der Gijp hebben nog twee afleveringen voor de boeg, maar daar is Wilfred Genee niet bij. En dat is volgens 'De Snor' uitstekend nieuws.
Sommige darters maken op het WK een ware show van hun walk-on, het moment dat ze naar het podium lopen. Viaplay-commentator Marco Meijer gaf ook een keer een showtje weg – al schaamt hij zich daar enorm voor.
Liefst zesmaal greep hij olympisch goud en 39 keer lag er bij een WK-titel op hem te wachten. Maar de zwemlegende Ryan Lochte kwam ook regelmatig in opspraak. Daar staat de nu 41-jarige Amerikaan bij stil in een openhartig beericht.
Beau Greaves (21) is nu al een van de beste vrouwelijke darters ooit. Ze veegt al jarenlang de concurrentie van tafel bij vrouwentoernooien en gaat in 2026 meedraaien in de openbare evenementen van de bond PDC. Dan zullen haar bonte tattoo's nog vaker in beeld komen.
Ze zijn de laatste jaren enorm populair geworden dankzij hun bezigheden op televisie: Hélène Hendriks, Merel Ek en Noa Vahle timmeren flink aan de weg en zijn nu ook een nieuw avontuur aangegaan. Dat ging bij de eerste poging echter niet helemaal zoals gepland.