Chantal Janzen zag zondagmiddag Rico Verhoeven lopen door Amsterdam en wilde een praatje met hem aanknopen. De twee kennen elkaar immers goed. Maar de ontmoeting ging niet van een leien dakje, gaf Janzen toe.
De 45-jarige actrice en presentatrice legde in een Instagram Story uit hoe 'onhandig' haar ontmoeting met de kickbokser ging. "Ik fiets net in Amsterdam en in de verte zie ik Rico Verhoeven aankomen met zijn vriendin", trapt Janzen af. "Een hele knappe vriendin", zegt zij over Naomy van Beem, overigens de verloofde van Verhoeven.
"En Rico is ook echt een superaardige gast. Ik heb een keer bij hem geslapen." Na die zin voelt Janzen meteen de druk om wat meer context te bieden: "Voor een programma!" Janzen bleef in 2016 eens bij Verhoeven slapen voor het programma 'Chantal blijft slapen'.
9 december 2024, 20:29
Rico Verhoeven had zin in een dik feest als hij van Levi Rigters zou winnen. En zo geschiedde. De kickbokser verdedigde zijn wereldtitel bij Glory met succes en werd daarna in de watten gelegd door zijn verloofde Naomy van Beem.
'Hey, Richard!'
"Echt leuk om hem weer een keer te zien. Echt leuk", benadrukt Janzen. Nog altijd niks geks of onhandigs. Maar de blunder moet nog komen: "Echt een dierbare collega. En hij komt dichterbij en ik roep naar hem: hey, Richard!" Janzen kijkt vervolgens vol ongeloof en verbazing in haar eigen camera. Alsof ze wil zeggen: hoe kan ik dit fout nou maken?
Verhoeven zal het niet erg hebben gevonden, want hij deelde de story zelf ook. Hij berichtte haar trouwens wel, dat hij haar helemaal niet had herkend. Vervolgens deelt Janzen nog een foto met een gekke filter, om nog maar eens aan te geven hoe onhandig haar foutje was.
9 december 2024, 23:48
Rico Verhoeven prologeerde zaterdag zijn wereldtitel na het gevecht met Levi Rigters om het kampioenschap in het zwaargewicht. Dat zet de 35-jarige ook aan het denken over zijn toekomst. "Op een gegeven moment is het mooi geweest."
Afsluiten als wereldkampioen
Verhoeven zelf is lekker aan het genieten, nadat hij deze maand opnieuw met succes zijn titel verdedigde. In het Gelredome was de kickbokser te sterk voor uitdager Levi Rigters. The King of Kickboxing genoot in de dagen daarna van lekker, veel en vaak ook ongezond eten.
Hij is inmiddels al tien jaar wereldkampioen bij Glory. Na de zege op Rigters stelde hij een doel voor zichzelf: "Ik vroeg me af: hoe zie ik mezelf in vijf jaar? En daar staat achter dat ik met pensioen ga als wereldkampioen. Dus dat ik na een winstpartij zeg: 'jongens, ik stop ermee als regerend kampioen'."