Zoek je nog een optrekje in Miami? Lionel Messi helpt je uit de brand: de PSG-aanvaller zet zijn apparetment te koop. Voor 5 miljoen Pond (rond de 6 miljoen euro) krijg je een woning met een wijnkelder en 6 zwembadjes! ZES!
De 34-jarige Argentijn had het appartement misschien gekocht omdat-ie overwoog in de Amerikaanse MLS te voetballen. Of het was puur een beleggingspand. Hoe dan ook, de Vlo heeft de 9e verdieping van het gebouw niet meer nodig.
Strand
De locatie is Sunny Isles Beach. Zoals die naam al belooft heb je vanaf het balkon uitzicht op de oceaan. Ook zijn er een spa, fitness, yogastudio, speelplaats voor kinderen en een champagnebar.
Foto's: Regalia Miami Condo's
Lionel Messi puts £5.7m Miami penthouse up for sale just 7 months after buying it despite #MLS linkshttps://t.co/GR6gjXtfCN pic.twitter.com/5DXtfqbLlm
— Daily Star Sport (@DailyStar_Sport) November 5, 2021
Mientras descansan en Rosario y piensan su futuro, Lionel Messi y Antonela Roccuzzo ya compraron un apartamento de lujo en el edificio Regalia en una zona residencial al norte de Miami, por 7.3 millones de dólares, y a 10 cuadras de otro departamento a su nombre en la ciudad. pic.twitter.com/csyTtRotVC
— Rumbos (@RumbosDigital) July 14, 2021