Royston Drenthe gaat het weer proberen als profvoetballer. De 33-jarige Rotterdammer staat sinds kort onder contract bij Racing Murcia (4e divisie) en trainde daar donderdag voor het eerst mee. Gezien de beelden werden gemaakt zal de oud-Feyenoorder wel iets aan zijn fysiek moeten doen, want de kerstkilo's zitten er nog flink aan. 😅
De uitschakeling van Galatasaray in de Champions League tegen Liverpool heeft een stevige nasleep teweeggebracht. Niet alleen de zware nederlaag op Anfield zorgt voor frustratie bij de Turkse topclub, ook het incident rond Noa Lang leidt tot grote woede. Vanuit Istanbul wordt de houding van Liverpool openlijk bekritiseerd, terwijl inmiddels ook de UEFA zich in de kwestie heeft gemengd.
In een van mijn eerste columns – we go way back! – schreef ik al over Ed Sheeran, LeBron James en inmiddels ook Cristiano Ronaldo. Iedereen wil een club. Van AlmerÃa tot Liverpool, overal zie je grote namen instappen. Maar het is allang niet meer alleen voorbehouden aan ‘mensen’. Ook sponsors melden zich. Aan de bal én op de fiets.
Het laatste woord over het pijnlijke incident met Noa Lang tijdens het Champions League-duel tussen Galatasaray en Liverpool is bepaald nog niet gezegd. De Turkse club van de Oranje-international eist compensatie en ook de Europese voetbalbond UEFA start een onderzoek.
Sterspeler Sardar Azmoun is per direct uit de nationale ploeg van Iran gezet, dat melden diverse Iraanse media. De aanvaller zou 'een daad van ontrouw' hebben gepleegd jegens de regering. Hij lijkt daardoor het WK van komende zomer definitief te missen.
Curaçao debuteert komende zomer op het WK voetbal. Dat doet het eiland met een waanzinnig mooi shirt. In samenwerking met Adidas is het uittenue uitgebracht. De traditionele drie strepen zijn een eerbetoon aan de karakteristieke huizen in Willemstad.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!