Chaos bij Manchester United! Fans van de topclub zijn het stadion binnengedrongen om te protesteren. Ze zijn niet blij met het beleid van de club.
En dat terwijl stadgenoot en rivaal Manchester City kampioen gaat worden.
Gast valt van het doel:
#glazersOUT pic.twitter.com/JGbUIBfbW4
— BenchWarmers (@BeWarmers) May 2, 2021
Chaos bij Manchester United! Fans van de topclub zijn het stadion binnengedrongen om te protesteren. Ze zijn niet blij met het beleid van de club.
En dat terwijl stadgenoot en rivaal Manchester City kampioen gaat worden.
Manchester United fans have broken through the barriers surrounding Old Trafford as part of protest against the Glazer ownership #MUFC pic.twitter.com/jF70fUblTE
— Mahtab (@MahtabRD) May 2, 2021
United have defensive issues not only on the pitch but off the pitch too 😭pic.twitter.com/2LQWEk7HNS
— Gaurdiolan (@Gaurdiolan) May 2, 2021
Manchester United fans break onto Old Trafford pitch in anti-Glazers family protest❗️pic.twitter.com/uh5JcoZjQw
— FootballWTF (@FootballWTF247) May 2, 2021
Gast valt van het doel:
Old Trafford semakin seru 😂😂 pic.twitter.com/ETHxLCq9Rb
— The Reds Indonesia (@TheReds_Indo) May 2, 2021
Michel Vlap maakte vorig jaar zomer de overstap van FC Twente naar Al-Ahli in Qatar. Daar heeft de voetballer nu te maken met de oorlog die heerst in het Midden-Oosten. Zelf heeft Vlap daar weinig last van, maar zijn kinderen en vrouw wonen wel weer in Nederland.
Romário de Souza Faria, oftewel Romario (60), blijft de gemoederen bezig houden in thuisland Brazilië. De goaltjesdief van weleer lijkt ook in hoog tempo vrouwen te scoren.
Cristiano Ronaldo is hard op weg de magische grens van 1000 doelpunten te beslechten. De Portugees staat na twee onlangs gescoorde goals op 967 treffers. Of zijn het er 961? Die discussie is inmiddels opgelaaid.
De wereld van internationals van Indonesië, Kaapverdië en Suriname in Nederland stond de afgelopen weken flink op zijn kop. Ook NEC-aanvoerder Tjaronn Chery werd geraakt door de zogeheten paspoortgate, waardoor hij plots geen werkvergunning meer bleek te hebben. De middenvelder erkent dat de situatie hem en zijn familie behoorlijk heeft beziggehouden.
Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De club gaat door een dramatische periode en werd afgelopen week uitgeschakeld in de FA Cup. Bovendien werd er verloren van Paris Saint-Germain in de Champions League. "Maar hoe vreemd het ook klinkt, ik voel ook de steun."
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!