DELEN

Gerwyn Price is vol lof: 'Gary Anderson haat hem, maar ik hou van hem'

Yvo van Dorst • 16:36, 19-06-2023 / Laatste Update: 12:39, 06-08-2024
Gerwyn Price is vol lof: 'Gary Anderson haat hem, maar ik hou van hem'
Yvo van Dorst • 16:36, 19-06-2023 / Laatste Update: 12:39, 06-08-2024

Gerwyn Price keek met bewondering naar zijn teamgenoot Jonny Clayton op de World Cup of Darts. De darters uit Wales wonnen het toernooi zondag en de nummer 4 van de wereld schrijft dit succes volledig toe aan nummer 7 Clayton. Ook al was dit in het verleden wel anders volgens Price.

"Hij heeft zich een paar jaar aan mij opgetrokken, maar ditmaal heeft hij mij gedragen", is de conclusie van Price na afloop van de finale. Dat citeert Dartsnews.com. Clayton had een finishpercentage van 86% tijdens de finale en daarmee won hij 6 van de 10 legs voor zijn thuisland Wales.

'Anderson haat hem'

Price gaat nog door met zijn lofzang voor Clayton. "Dit was een geweldige overwinning, al was de score wel geflatteerd. Ik wist niet mijn gebruikelijke niveau te halen, maar Jonny heeft het voor ons binnengesleept. Gary Anderson haat hem, maar ik houd van hem." Anderson was samen met Peter Wright de tegenstander van Clayton en Price in de finale.