Jerry Hendriks kreeg deze belachelijke bijnaam van dartsbond PDC

Jerry Hendriks kreeg deze belachelijke bijnaam van dartsbond PDC

Marcel Roes • 21:24, 17-03-2022 / Laatste Update: 15:56, 06-08-2024

Jerry Hendriks is donderdag present in de Viaplay-studio om te babbelen over de 6e speelavond van de Premier League Darts. De goedgemutste Brabander vertelde wat vroeger zijn bijnaam was.

Hij begint het verhaal met de verklaring dat darters niet zelf hun bijnaam kiezen. De dartsbond PDC kiest er eentje. En waarmee kwam de bond op de proppen? HOTDOG.

Hotdog

Waarom ze hotdog bij hem vonden passen weet Hendriks nu nog steeds niet. Misschien vonden ze hem maar een slappe hap?

Electric

Hoe dan ook, hij vertelde tegen de PDC: "Jullie marketingafdeling heeft niet zijn best gedaan." Daarna deed hij een oproep aan dartsfans om nieuwe bijnamen te verzinnen. Een van de ingestuurde nicknames was Electric.

Dat vond Hendriks wel weer leuk. PDC ging akkoord. "Dat vond ik wel passen. Ik heb stekeltjeshaar, het lijkt alsof het ontploft, alsof ik met mijn vingers in het stopcontact zit."