Paul Lim is los! De Singapore Slinger opende zijn WK darts met een 118-finish. Hij neemt het in de 1e ronde op tegen Joe Murnan. Overigens is Lim sinds dit jaar de oudste darter ooit die aan het WK darts meedoet.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
Noord-Ierland is de winnaar van de World Cup of Darts. Daryl Gurney en Josh Rock mogen zichzelf wereldkampioen noemen nadat ze in de finale wonnen van Wales. De grote favoriet Engeland - met Luke Littler en Luke Humphries - werd vroeg in het toernooi uitgeschakeld. Topdarter Gerwyn Price denkt te weten waarom.
Noord-Ierland werd zondagavond de verrassende winnaar van de World Cup of Darts. Josh Rock en Daryl Gurney waren in een zenuwslopende finale te sterk voor Wales en pakte verdiend de titel. Dat het spannend was, bleek wel uit de woorden van Gurney na afloop.
Nederland is er zondag niet in geslaagd om de finale van de World Cup of Darts te halen. Tegen een matig Wales konden Gian van Veen en Danny Noppert geen grote voorsprong pakken en daar profiteerden Jonny Clayton en Gerwyn Price van. Noord-Ierland werd uiteindelijk de winnaar van het toernooi.
De Nederlandse darters Gian van Veen en Dannu Noppert behaalden zondagmiddag de halve finale van de World Cup of Darts. Ex-profdarter Vincent van der Voort voorziet een mooie avond voor de mannen in het oranje, zo stelt hij in de extra aflevering van de Sportnieuws.nl-podcast Darts Draait Door. "Ik denk echt dat het hun toernooi is."
De Nederlanders gaan keihard op de World Cup of Darts. Zondagmiddag wonnen Gian van Veen en Danny Noppert vol overtuiging van Tsjechië: 8-2. Na afloop waren de twee darters enorm lovend over elkaar.
De Nederlandse darters blijven op topniveau gooien op de World Cup of Darts. Gian van Veen en Danny Noppert wonnen zondagmiddag van hun Tsjechische tegenstanders in de kwartfinale. Wel moest het duo voor het eerst dit toernooi (minimaal) een leg tegen incasseren.