McLaren had een sterke kwalificatie voor de Grand Prix van Japan. Achter de oppermachtige Max Verstappen pakten Oscar Piastri en Lando Norris de 2e en 3e startplek. Norris heeft er weinig vertrouwen in dat ze Verstappen kunnen slaan, maar ziet toch een klein kansje.
Check ook: Pole voor Max! Verstappen vermorzelt concurrentie bij kwalificatie in Japan
"Als hij na de 2e bocht voorop ligt dan kunnen we er weinig meer aan doen", zei Norris op de persconferentie na afloop. De Brit gaf met een lach op zijn gezicht Piastri wel nog even een tip: "Misschien kun je in de 1e bocht een imitatie doen van de crash van Ayrton Senna en Alain Prost en hem eraf tikken." Verstappen moest zelf ook lachen om de grap van Norris.
Legendarische crashes Senna en Prost
Norris verwees daarmee naar de race van 1990 toen Senna in bocht 1 Prost van de baan reed. De Braziliaan pakte door die crash de wereldtitel. Een jaar eerder reden de 2 legendes elkaar ook van de baan in Japan, maar toen pakte Prost juist de wereldtitel. Bekijk de legendarische crashes hier.