Dit weekend wordt voor de allereerste keer de GP van Miami verreden op het Miami International Autodrome. Terwijl Max Verstappen het gloednieuwe circuit best ziet zitten, gaat er ook veel aandacht uit naar iets net buiten het asfalt: een neppe jachthaven. Huh?
De 'haven' is veelbesproken, maar voor de Amerikanen is blijkbaar niks te gek. In een bocht van het circuit lijkt een mooie jachthaven te liggen, maar wie even dichterbij kijkt, ziet dat de haven fake is. De boten zijn weliswaar echt, maar het 'water' is gewoon blauwe verf.
Waarom?
Waarom deze nep jachthaven, zul je je misschien afvragen. Tom Garfinkel, de managing partner van de GP van Miami, heeft een simpel antwoord: "We nemen onszelf niet te serieus. Ik denk dat het grappig is en we proberen er gewoon wat plezier mee te hebben."
Check hier de foto's van de neppe jachthaven