Tijdens de kwalificatie voor de Grand Prix van Monza liet Max Verstappen de 2e tijd noteren, achter Charles Leclerc van Ferrari. Na de kwalificatiesessie vertelde hij over de tactiek die hij en Red Bull hebben toegepast dit weekend.
Verstappen zag dat het een erg spannende quali was. "Het was heel close. Wij kozen ervoor om met wat meer downforce te rijden hier. Ik denk dat het over 1 rondje niet het beste is, maar tijdens de race zal het heel sterk zijn. Zeker omdat ik morgen ook van iets verder naar achteren moet starten."
Lees ook: Wat zijn de gridstraffen voor onder andere Max Verstappen voor de GP van Monza?
Gridstraf
Door een gridstraf start Verstappen morgen niet op de plek waar hij zich heeft gekwalificeerd. Voor een nieuwe motor krijgt hij 5 plekken straf. Overigens wordt de hele grid door elkaar geschud vanwege diverse straffen.
De 24-jarige Nederlander weet wat hij moet doen morgen. "Ik moet gewoon proberen om uit de problemen te blijven aan het begin. Daarna kan ik mezelf naar voren vechten."
)