Casper Ruud heeft de finale van Roland Garros behaald. In de halve finale tegen Alexander Zverev won hij overtuigend met 6-3 6-4 6-0. Het zal zijn 3e finale op een Grand Slam worden. In de finale treft hij Novak Djokovic die eerder op de vrijdag won van Carlos Alcaraz.
Ruud heeft voor de 2e keer achter elkaar de finale van Roland Garros gehaald. De Noorse tennisser rekende af met de Duitser Alexander Zverev. De eerste set liep Ruud al gauw weg en stond hij op een 5-2-voorsprong. Zverev hield daarna zijn eigen game maar Ruud maakte het daarna af. De 2e set ging gelijker op. De games bleven over en weer gaan tot de 5-3, toen brak Ruud de Duitser.
De laatste set leek Zverev het al opgegeven te hebben, erg gemakkelijk behaalde Ruud daar zijn 6 games achter elkaar.
Finale
De finale tegen Djokovic zal vermoedelijk van een ander kaliber zijn gezien de vorm waarin Djokovic verkeerd. Vorig jaar stond Ruud ook in de finale van Roland Garros, toen was Rafael Nadal zijn tegenstander. Hij hoopt nu wél te winnen in Frankrijk.